Harry Potter
Ako zelite pravu zabavu registrujte se i uzivajte u magicnom svetu sa nama i Harry Potter-om.Hajde,ne cekajte,udjite u nas zanimljivi svet!!!

Join the forum, it's quick and easy

Harry Potter
Ako zelite pravu zabavu registrujte se i uzivajte u magicnom svetu sa nama i Harry Potter-om.Hajde,ne cekajte,udjite u nas zanimljivi svet!!!
Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

H.P.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

One of exiting lives!

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1One of exiting lives! Empty One of exiting lives! Uto Apr 24, 2012 1:13 am

LoVeR^^ & EnEmY ‘_’

LoVeR^^ & EnEmY ‘_’

Dragi moj dnevniče,
ja sam Elizabeta,i na moju sreću moje ime nema nikakve veze sa princezama i kraljevstvima!Više bih volela da imam neko sexy ime ali šta da se radi.Često me zovu:El,Eli,Eliza,Bess...mada i Karen jer prosto obožavam to ime.Inače sam 3. godina,Srednje Pravne.Jedva čekam da završim ovu dosadnu srednju i odem na fax ili koledž.Imam mnogo prijatelja,mnogi misle da sam cool i sexy.Prvi dečko je je ostavio zbog neke tamno fukse ali za mene nepostoji ''sedi i plači u mraku''.Normalno,da sam nastavila i sad imam drugog.Ovaj je malo dosadan kad je u pitanju škola.Inače je totalno O.K. i mislim da ga volim.Ako sam ja u opšte sposobna da volim.
Bye,bye!

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu